Paweł Lipiński – fotograf

12x12-strona

Fotografia, a właściwie Fotografia Ślubna pochłonęła mnie całkowicie. Poświęcam jej każdą wolną chwilę, codziennie uczę się i dopracowuję techniki fotografowania oraz zgłębiam tajniki cyfrowej ciemni.

W obecnych czasach cyfrowa ciemnia staje się podstawowym narzędziem pracy fotografa. Wymaga to wiele czasu i cierpliwości, aby Wasze fotografie były wyjątkowe.

Wieloletnie doświadczenie w Fotografii Ślubnej pozwoliło wypracować mi swój styl, dlatego fotografuję głównie przy świetle zastanym. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza przy fotografowaniu ceremonii zaślubin w Kościele, nie rozświetlam co chwilę błyskiem wnętrza. Pracując w ten sposób mam pełną kontrolę oraz swobodę w jego wykorzystaniu. Jednocześnie jestem na drugim planie i mogę skupić się na wychwytywaniu najciekawszych kadrów oraz wychwytywaniu emocji jakie Wam towarzyszą w tym wyjątkowym dniu.

Zapraszam do zapoznania się z Portfolio gdzie sami będziecie mogli się przekonać o efektach mojej pracy.

Aby spełnić Wasze oczekiwania muszę je najpierw poznać. Najlepszą sposobnością do tego jest spotkanie się i omówienie szczegółów. Spotkanie na które Was zapraszam nie jest zobowiązujące. Na spotkani omówię sposób mojej pracy oraz odpowiem na wszystkie pytania. Jestem pewien że rozwieję wszelkie wątpliwości i po spotkaniu będziecie mogli podjąć decyzję co do Waszego Fotografa Ślubnego.